חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

חידוש מדרגות

המדרגות הן אחד המרכיבים החשובים ביותר בבית. אנו משתמשים בגרם המדרגות שבחדר המדרגות כדי לעלות לביתנו, ואם יש לנו בית דו-קומתי, הרי שהמדרגות הן המקשרות בין הקומה הראשונה לשנייה. כמו כל דבר, גם מדרגות נוטות להישחק ולעתים יש צורך לבצע חידוש מדרגות. חידוש זה נעשה בעזרת ליטוש מדרגות. במהלך הליטוש מורידים את שכבת הריצוף הישנה ומתחילים לעבד את הרצפה עד שמשיגים את הבוהק המבוקש.

חידוש מדרגות – מדוע מומלץ ואף כדאי לבצע 

ליטוש מדרגות אמנם יעלה לכם כסף, אך הוא משתלם בסופו של דבר. אלה כמה סיבות שבזכותן מומלץ לעשות ליטוש מדרגות:

  • מראה מכובד – חדר המדרגות שלכם הוא הפנים של הבית. עוד לפני שהאורחים ובני המשפחה הרחוקים נכנסים לביתכם ומתפעלים מהשטיח היוקרתי ומהתמונות התלויות על הקיר, הם נעזרים בגרם המדרגות. חדר מדרגות מוזנח עלול ליצור רושם ראשוני ובלתי מוצדק ולהרתיע אנשים מלהיכנס אל הבית.
  • מניעת התפוררות – גם חדר המדרגות סובל לעתים מעייפות החומר. פעולת חידוש מדרגות נועדה להתגבר על סדקים ושריטות הנוצרים על הרצפה עקב גרירת רהיטים כבדים או שימוש יתר בחדר המדרגות. כמו כן, במהלך ליטוש המדרגות נעשה שימוש בחומר הנקרא סילר, אשר מיועד להגן מפני נזקי הרטיבות.
  • רצפה קלה לניקוי – חדר המדרגות הוא אחד החדרים הקשים יותר לניקוי, רגבי בוץ הניתזים מבחוץ בגלל מזג אוויר סוער, מאות רגליים שעוברות מדי יום ביומו ויוצרות לכלוך וכן בעלי חיים כמו חתולים ומכרסמים שהופכים לעתים את חדר המדרגות לביתם הקבוע. רצפה המבריקה לאחר הליטוש אינה מתאפיינת רק במראה בוהק יותר, אלא היא גם קלה יותר לניקוי באמצעות חומרים פשוטים כמו מים ונוזל לניקוי רצפות.

יאיר כהן – הגיע הזמן לחידוש

מציאת חברה טובה המבצעת חידוש מדרגות אינה עניין של מה בכך. חשוב שהחברה תשתמש בחומרים איכותיים ותקפיד על כל שלבי הליטוש. כזו היא חברת יאיר כהן המתמחה בליטושי אבן ופוליש. ליטוש המדרגות מתבצע על ידי צוות החברה תוך שימוש במלטשת ידנית ובעת הצורך גם בדסקיות יהלום. בסיום הליטוש מבצעים אנשי הצוות ציפוי בחומר סילר, ובהתאם לבקשת הלקוח גם פוליש קריסטל ליצירת רצפה בוהקת יותר שיכולה למנוע החלקה.
חידוש מדרגות - יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים