חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

חשיבותו של סילר לשיש

בין אם אנו חותכים עליו סלט או מעצבים אתו את חדר האמבט, השיש הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. עם זאת, מרבית האנשים אינם דואגים לתחזק אותו כראוי. במקרים כאלו, סילר לשיש נועד כדי לתקן ולאטום את הסדקים שנוצרו לאורך הזמן ובשל שימוש רב. אם נוצרו חריצים במשטח השיש שלכם, צרו קשר עם חברת ליטושי אבן ופוליש בבעלותו של יאיר כהן.

חשיבותו של סילר לשיש

אחד ההיבטים החשובים ביותר בעיצובו של כל נכס הוא בחירת האריחים; אריחים שיעצבו כל משטח ומשטח בבית או במשרד שלכם. אחד מסוגי האריחים הנפוצים ביותר הינו השיש: בין אם מדובר בריצוף המטבח או חדר האמבט – אריחי שיש יעניקו, ללא ספק, מראה ייחודי ואסתטי. עם זאת, ולאורך השנים, אריחים אלו נוטים להישחק: בין אם בשל רטיבות, כתמים שונים, או שחיקה בשל שימוש רב במשטחי השיש – המראה שנוצר עקב נזקים אלו פוגם במראה הכללי של הנכס. 

למרות נזקים אלו, אין זה אומר שלא ניתן לתקן אותם, להיפך. את איטום הנזקים שנוצרו במשטחי השיש ניתן לבצע באמצעות סילר לשיש. למה הכוונה? סילר הינו חומר איטום נוזלי ושקוף, בזכותו ניתן להגן על סוגי משטחים שונים, כדוגמת בטון, אבן ושיש. לאחר שחומר זה נספג בחריצים או בסדקים השונים, הוא מעניק למשטח מראה אחיד ואסתטי, כמו גם מגן עליו מפני כתמים או סימני שחיקה. 

כאשר מדובר בסילר לשיש, תהליך האיטום אמנם נשמע מסובך, אך בפועל הוא פשוט למדי. ראשית, ולפני תחילת האיטום, חשוב לנקות היטב את משטח השיש בקפדנות: בין אם מופיעים עליו כתמי שמן או לכלוך אחר, מומלץ לוודא ששלל הכתמים הוסרו. לאחר ניקוי וייבוש הכתמים, ניתן יהיה להחדיר את הסילר לתוך החיצים שנוצרו. בין אם בחרתם בסילר בעל גוון כהה או ללא גוון כלל, חשוב להשתמש בו כראוי – עד לתוצאה אחידה ויפה.

חשיבותו של סילר לשיש

להעניק את הטאץ' המושלם

שיפצתם לאחרונה את המטבח ומעוניינים להעניק לו את להעניק את הגימור המתאים? נוצרו חריצים במשטחי השיש ותרצו לאטום אותם? צוות העובדים של יאיר כהן, בעל החברה ליטושי אבן ושיש, יסייעו לכם בכך: בין אם מדובר בעבודות ליטוש בטון, שיש , איטום או פוליש, צוות העובדים משתמש בחומרים האיכותיים ביותר, היות וחברה זו הנציגה הבלעדית בארץ של COOLER&KLEEVER הספרדית. 

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים