חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ליטוש בטון

אנחנו רואים אותו רבות בגינות פרטיות או בחניונים. הבטון משמש כחומר מוצק ויציב עבור פריטים כבדי משקל כמו רכבים או משאיות. אך גם הבטון נוטה להישחק ככל שעובר הזמן, בייחוד אם הבטון נמצא בשטח פתוח, ולכן יש צורך לבצע ליטוש בטון. הליטוש הוא האחדה של הבטון ותיקון הסדקים והנזקים שבוצעו בו. חשוב לבצע ליטוש של בטון אחת לתקופה כדי לשמור על מראה אחיד ולמנוע פגיעות שעלולות להיגרם בגלל הסדקים.

ליטוש בטון – הדגשים לבחירת חברה מקצועית

ליטוש הבטון נעשה על ידי חברת פוליש מקצועית. חשוב לבחור חברה אמינה, מכיוון שביצוע ליטוש לא נכון עלול לגרום נזק לבטון. אלה כמה טיפים לבחירת חברת פוליש:

  • חברה מקצועית – צוות פוליש מקצועי הוא צוות אשר פועל לפי הסדר כשמדובר בביצוע פעולה מורכבת כמו ליטוש בטון. בתחילה בוחן הצוות את הנזקים שנגרמו לבטון, לאחר מכן מחליט על דרכי הפעולה הרלוונטיות לטיפול בנזקים ובסיום התהליך מתבצע הליטוש עצמו.
  • חברה מנוסה – ככל שלחברה יהיה ניסיון רב יותר בליטוש, כן היא תהיה מקצועית יותר. והכוונה היא לא רק ניסיון בליטוש בטון, אלא גם מרצפות וסוגים שונים של אבנים כמו אבני שיש.
  • התייעצות – אם אינכם בטוחים לגבי חברת הליטוש שאתם מחפשים, חשוב לבצע עליה מחקר. תוכלו לגלוש באתרים ובפורומים השונים באינטרנט ולבחון מה כותבים הגולשים לגבי חברות ליטוש. שמה של חברת פוליש טובה הולך לפניה, ולכן תוכלו להבחין בתגובות החיוביות מצד הגולשים הממליצות על חברה זו או אחרת. נוסף על כך, תמיד אפשר לשאול את הסביבה הקרובה לגבי חברת פוליש מומלצת המבצעת בין השאר גם ליטושי בטון.

ליטוש בטון - יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש

יאיר כהן – הפתרון לבטון

יש לכם מגרש חניה גדול שבו הבטון כבר סדוק? צריכים לתקן את נזקי רצפת הבטון שבחצר? אם כן, יאיר כהן היא החברה בשבילכם. החברה מציעה שירותי ליטוש בטון כמו גם שירותי ליטוש נוספים כמו ליטוש שיש או ליטוש מרצפות. החברה פועלת משנת 2000, והיא בעלת ניסיון רב בביצוע עבודות פוליש וליטוש. יאיר כהן מקפידה על שימוש בחומרים איכותיים ובציוד משוכלל ומקצועי, בהיותה הנציגה בארץ של החברה הספרדית COOLER&KLEEVER שממנה מיובאים החומרים והציוד.

בשנים האחרונות גובר והולך השימוש במשטחי בטון בבתים פרטיים, דירות ומוסדות ציבור. עם זאת, כדי להעניק לשטחים אלו מראה אחיד ומרשים יותר, ישנה אפשרות ללטש אותם על ידי מכונת ליטוש בטון בשיטה היבשה – וכמעט ללא אבק. במילים אחרות, תהליך ליטוש הבטון מיישר את המשטחים והופך את הרצפה לקלה בהרבה לתחזוקה – בדומה לשאר סוגי הרצפות. כמו כן, משטחים אלו הופכים לעמידים בפני נזקי מזג האוויר והזמן..

 

מה כולל תהליך ליטוש בטון? 

תהליך ליטוש הבטון, כאמור, נותן מענה לשטחים פתוחים עשויים בטון ומעניק להם מראה אסתטי ואחיד. במילים אחרות, בין אם מדובר במרצפות חוץ המחברות בין הגינה הפרטית שלכם לכניסה לבית ובין אם מדובר בקירות בחניון – מומלץ להיעזר בתהליך זה. 

תהליך ליטוש בטון איננו שונה בהרבה מתהליכי ליטוש בחומרים אחרים, כדוגמת אבן; תהליך הכולל, בין השאר, טיפול בסדקים השונים שנוצרו עם השנים לצד החלקת המשטח עצמו. עם זאת, אחד ההבדלים העיקריים הקיימים בין ליטוש בטון לבין ליטוש אבן מתייחס לדרגת הליטוש עצמה. כלומר, תהליך ליטוש הבטון כולל שימוש באבני גריסה הנמצאות מתחת למכונת הליטוש. התפקיד העיקרי של אבנים אלו הוא ללטש את משטח הבטון עד לקבלת מראה אחיד וחלק. לאחר הליטוש ייחשף האגרגט (האבן) המצוי בבטון והתוצאה תהייה כדוגמת מוזאיקה בצבע בטון. בשל היות הבטון חומר סופג ורגיש לכתמים, יש לבצע איטום בסילר המיועד לרצפה זו. הסילר נותן מראה אחיד ותורם לגימור המושלם והסופי של משטח הבטון.

ליטוש בטון ידני

שלבי ליטוש הבטון הנם:

  1. ביצוע גריסה ראשונית של הבטון עד לחשיפת אגרגט (אבן) באופן אחיד.
  2. ביצוע תיקוני חורים בחומר מילוי מותאם גוון.
  3. חיזוק הבטון ע"י הספגת חומרים כימיים.
  4. עיבוד הבטון עד לרמת הברק הרצויה.
  5. ביצוע סילר לאיטום המשטח ומניעת הכתמה.

עבודות איטום מקצועיות – למראה אחיד ומרשים

בין אם מדובר בעבודות ליטוש או סילר למשטחי בטון, חשוב לפנות לחברה שתבצע פעולה זו כראוי. חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש הינה חברה מקצועית ו-וותיקה, שתבטיח עבודות ליטוש ופוליש מושלמים לכל משטח. נשמח לעמוד לשירותכם.

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים