חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ליטוש בטון

אנחנו רואים אותו רבות בגינות פרטיות או בחניונים. הבטון משמש כחומר מוצק ויציב עבור פריטים כבדי משקל כמו רכבים או משאיות. אך גם הבטון נוטה להישחק ככל שעובר הזמן, בייחוד אם הבטון נמצא בשטח פתוח, ולכן יש צורך לבצע ליטוש בטון. הליטוש הוא האחדה של הבטון ותיקון הסדקים והנזקים שבוצעו בו. חשוב לבצע ליטוש של בטון אחת לתקופה כדי לשמור על מראה אחיד ולמנוע פגיעות שעלולות להיגרם בגלל הסדקים.

ליטוש בטון – הדגשים לבחירת חברה מקצועית

ליטוש הבטון נעשה על ידי חברת פוליש מקצועית. חשוב לבחור חברה אמינה, מכיוון שביצוע ליטוש לא נכון עלול לגרום נזק לבטון. אלה כמה טיפים לבחירת חברת פוליש:

 • חברה מקצועית – צוות פוליש מקצועי הוא צוות אשר פועל לפי הסדר כשמדובר בביצוע פעולה מורכבת כמו ליטוש בטון. בתחילה בוחן הצוות את הנזקים שנגרמו לבטון, לאחר מכן מחליט על דרכי הפעולה הרלוונטיות לטיפול בנזקים ובסיום התהליך מתבצע הליטוש עצמו.
 • חברה מנוסה – ככל שלחברה יהיה ניסיון רב יותר בליטוש, כן היא תהיה מקצועית יותר. והכוונה היא לא רק ניסיון בליטוש בטון, אלא גם מרצפות וסוגים שונים של אבנים כמו אבני שיש.
 • התייעצות – אם אינכם בטוחים לגבי חברת הליטוש שאתם מחפשים, חשוב לבצע עליה מחקר. תוכלו לגלוש באתרים ובפורומים השונים באינטרנט ולבחון מה כותבים הגולשים לגבי חברות ליטוש. שמה של חברת פוליש טובה הולך לפניה, ולכן תוכלו להבחין בתגובות החיוביות מצד הגולשים הממליצות על חברה זו או אחרת. נוסף על כך, תמיד אפשר לשאול את הסביבה הקרובה לגבי חברת פוליש מומלצת המבצעת בין השאר גם ליטושי בטון.

ליטוש בטון מחיר אטרקטיבי - יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש

יאיר כהן – הפתרון לבטון

יש לכם מגרש חניה גדול שבו הבטון כבר סדוק? צריכים לתקן את נזקי רצפת הבטון שבחצר? אם כן, יאיר כהן היא החברה בשבילכם. החברה מציעה שירותי ליטוש בטון כמו גם שירותי ליטוש נוספים כמו ליטוש שיש או ליטוש מרצפות. החברה פועלת משנת 2000, והיא בעלת ניסיון רב בביצוע עבודות פוליש וליטוש. יאיר כהן מקפידה על שימוש בחומרים איכותיים ובציוד משוכלל ומקצועי, בהיותה הנציגה בארץ של החברה הספרדית COOLER&KLEEVER שממנה מיובאים החומרים והציוד.

בשנים האחרונות גובר והולך השימוש במשטחי בטון בבתים פרטיים, דירות ומוסדות ציבור. עם זאת, כדי להעניק לשטחים אלו מראה אחיד ומרשים יותר, ישנה אפשרות ללטש אותם על ידי מכונת ליטוש בטון בשיטה היבשה – וכמעט ללא אבק. במילים אחרות, תהליך ליטוש הבטון מיישר את המשטחים והופך את הרצפה לקלה בהרבה לתחזוקה – בדומה לשאר סוגי הרצפות. כמו כן, משטחים אלו הופכים לעמידים בפני נזקי מזג האוויר והזמן..

מה כולל תהליך ליטוש בטון? 

תהליך ליטוש הבטון, כאמור, נותן מענה לשטחים פתוחים עשויים בטון ומעניק להם מראה אסתטי ואחיד. במילים אחרות, בין אם מדובר במרצפות חוץ המחברות בין הגינה הפרטית שלכם לכניסה לבית ובין אם מדובר בקירות בחניון – מומלץ להיעזר בתהליך זה. 

תהליך ליטוש בטון איננו שונה בהרבה מתהליכי ליטוש בחומרים אחרים, כדוגמת אבן; תהליך הכולל, בין השאר, טיפול בסדקים השונים שנוצרו עם השנים לצד החלקת המשטח עצמו. עם זאת, אחד ההבדלים העיקריים הקיימים בין ליטוש בטון לבין ליטוש אבן מתייחס לדרגת הליטוש עצמה. כלומר, תהליך ליטוש הבטון כולל שימוש באבני גריסה הנמצאות מתחת למכונת הליטוש. התפקיד העיקרי של אבנים אלו הוא ללטש את משטח הבטון עד לקבלת מראה אחיד וחלק. לאחר הליטוש ייחשף האגרגט (האבן) המצוי בבטון והתוצאה תהייה כדוגמת מוזאיקה בצבע בטון. בשל היות הבטון חומר סופג ורגיש לכתמים, יש לבצע איטום בסילר המיועד לרצפה זו. הסילר נותן מראה אחיד ותורם לגימור המושלם והסופי של משטח הבטון.

שלבי ליטוש בטון הנם:

 1. ביצוע גריסה ראשונית של הבטון עד לחשיפת אגרגט (אבן) באופן אחיד.
 2. ביצוע תיקוני חורים בחומר מילוי מותאם גוון.
 3. חיזוק הבטון ע"י הספגת חומרים כימיים.
 4. עיבוד הבטון עד לרמת הברק הרצויה.
 5. ביצוע סילר לאיטום המשטח ומניעת הכתמה.

עבודות איטום מקצועיות – למראה אחיד ומרשים

בין אם מדובר בעבודות ליטוש או סילר למשטחי בטון, חשוב לפנות לחברה שתבצע פעולה זו כראוי. חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש הינה חברה מקצועית ו-וותיקה, שתבטיח עבודות ליטוש ופוליש מושלמים לכל משטח. נשמח לעמוד לשירותכם.

 

ליטוש בטון קיים

חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן היא בעלת מוניטין של כ-20 שנה. היא הוקמה בשנת 2000 ומאז שירתה לקוחות מרוצים רבים. כמו כן, חברה זו מספקת שירות מקצועי ואיכותי של ליטוש ופוליש ברמה גבוהה ובאמינות. כשמדברים על ליטוש אנו ב'יאיר כהן' מתמחים בכל סוגי הליטוש – ליטוש בטון, ליטוש לשיש, לקיר ולמרצפות, וכן ביישום סילר לאבן ולבטון, ובליטוש מדרגות שיש ומוזאיקה. אם מדובר בליטוש משטחי שיש של מטבח או אמבטיה – גם שם אנחנו ראשונים במקצועיות. כמו כן אנו מתמחים בשיקום של רצפות הסובלות מנזקי מים. לרשותנו עומדים בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, וכן טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, תוך הקפדה על שימוש בחומרים איכותיים ביותר בקנה מידה עולמי, והדרכה צמודה של בעל החברה יאיר כהן.

מתי צריך ליטוש בטון?

בטון הוא חומר הבנייה העיקרי בארץ, ונחשב לחומר חזק ועמיד לאורך שנים וחזק בפני תנודות מזג אוויר קיצוניות בארץ ובעולם, וזאת בתנאי שהדבר נעשה באופן מקצועי ובתערובת המתאימה. לעיתים רבות אנו נתקלים בבטון שחוק וסדוק, מלבד חוסר אסתטיקה זה יכול להוות בעיה בטיחותית של חדירת חלודה לתוך הברזל ועוד. הדבר נגרם כתוצאה מהתיישנות או שתערובת הבטון והיציקה לא תוכננו כראוי. גם ליטוש בטון שלא נעשה כראוי יכול לייצר יותר נזק מאשר תועלת.

דגשים חשובים

בדיוק לכך מיועד הפתרון של ליטוש הבטון, ולכן חשוב שהליטוש ייעשה על ידי חברה מקצועית ומומחית, הבודקת את השטח לפני העבודה, את הנזקים, על פני איזה גודל שטח הם מתפרשים, כמו  גם מהם סדר הפעולות, מינון החומרים ורמת ליטוש בטון הנדרשת. התהליך עצמו כולל ליטוש הבטון באבני גריסה עד לחשיפת האבן שבתוך הבטון, באמצעות מכשיר המיועד לכך, לאחר מכן מבוצע איטום בסילר לגימור סופי ומבריק.

חברתנו מושלמת לעבודות הליטוש בכל הפרמטרים, באשר היא גם משמשת כנציגה של חברת COOLER&KLEEVER הספרדית, וממנה היא מייבאת את החומרים והציוד, וגם היא מחזיקה בעובדים המקצועיים ביותר בתחום, וכתוספת לכל זאת עומדות שנות הניסיון שלה והידע הרב של בעל החברה יאיר כהן לתועלת, ולהבאת פתרון מידי בכל בעיה סבוכה שצצה בעת התכנון או במהלך העבודה.   

ליטוש בטון ידני עם יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש

ליטוש רצפת בטון

ליטוש בטון הוא שירות חיוני עבור מקומות רבים, העושים שימוש ברצפת בטון, כמו חצרות בתים, מגרשי חנייה ואפילו אולמות אירועים, דירות סטודיו ובתים בעיצוב אורבני – תעשייתי.

חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש פועלת בתחום מעל 20 שנה, מפעילה צוות מקצועי ומנוסה ומציעה את השירות הטוב ביותר בתחום, בעזרת ציוד חדיש וחומרי גלם מעולים.

 

ליטוש בטון – כל סוגי העבודות

 • ליטוש בטון ביהלום – מתבצע בעזרת מכונה מלטשת, המסירה את השכבה העליונה של הבטון, בלי לפגוע בשכבות התחתונות של הרצפה. כך מוסרים מהרצפה כתמי לכלוך, חורים קטנים ואלמנטים נוספים הפוגעים במראה הרצפה. הרצפה חוזרת להיות חלקה, מבריקה ויפה כמו חדשה.
 • ליטוש בטון באבן – מתבצע על ידי מכונה עם דיסק שמחמם את הבטון ויוצר חיכוך אינטנסיבי, עד שהבטון הופך חלק ומבריק.
 • ליטוש בטון מוחלק – שכבת בטון מחוזקת עם רשת ברזל, אותה יוצרים בעזרת ליטוש ראשוני ולאחר מכן משתמשים בליטוש לצורך תחזוקה שוטפת.
 • ליטוש אריחי בטון – אריחי בטון מיוצרים ללא חצץ, אותם יש ליישם בהדבקה על מלט, או על ריצוף קיים. אריחי בטון יכולים להיות מעוטרים בעיטורים שונים ויש ללטש אותם באופן שלא יפגע בעיטורים אלה, בעזרת מלטשת מיוחדת עם גרעין ליטוש מתאים במיוחד לסוג האריחים.

 

ליטוש בטון – מחיר

 מחירים לעבודת ליטוש בטון משתנים לפי גודל המשטח, סוג הבטון, נגישות השטח, סוג הליטוש ועוד.

יחד עם זאת, לפני בירור המחיר, חשוב לברר לגבי איכות העבודה של החברה לליטוש בטון, רמת הניסיון של הצוות, איכות חומרי הגלם ואיכות הציוד שבו עושה שימוש החברה.

בנוסף, יש לבדוק כי החברה מעניקה אחריות על העבודה, שיש לה המלצות מלקוחות מרוצים ואף תמונות להמחשה של איכות העבודה.

 

מקצועיות ללא פשרות

ליטוש בטון הוא עבודה מקצועית אותה יש לבצע בהתאם לסוג הריצוף ומצבו, כדי לא לפגוע בעיצוב המיוחד של הריצוף וכן בשכבות התחתונות של הבטון. חברת יאיר כהן ליטוש אבן ופוליש מתמחה בליטוש בטון מכל הסוגים, באמצעים המתקדמים ביותר, החומרים האיכותיים ביותר בשוק ואנשי מקצוע בעלי ניסיון של עשרים שנה, גישה שירותית ומקצועית, שישמחו להעמיד לרשותכם את היכולות והניסיון שלהם. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת עבור הריצוף שלכם.

 

 

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים