חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ליטוש מדרגות

ליטוש מדרגות מתבצע ע"י מלשטת מים ידנית ודיסקיות יהלום בדרגות שונות. ליטוש מדרגות מתבצע לרוב במקרים שיש שריטות רבות או כתמים על גבי המדרגה. פעולת ליטוש המדרגות היא למעשה הורדת שכבה קטנה מן המדרגה ועיבוד מחדש על לקבלת הברק הרצוי.

לתוצאות טובות יש לבצע את ליטוש המדרגות בשיטה הרטובה ולא בדיסק יבש, השיטה הרטובה נותנת תוצאות יפות של אחידות וברק מושלם וכמו כן גימור יפה ללא סימני דיסק(המופיעים ללא ספק בשיטה היבשה).

לאחר פעולת ליטוש מדרגות יש ליישם סילר לאיטום המדרגה ובמידה והגימור הרצוי הוא מבריק ניתן לבצע גם פוליש קריסטל למדרגה.
בכל מקרה לאחר פעולת ליטוש מדרגות יש ליישם סילר מונע החלקה.

אחת הפעולות שיש לבצע מדי תקופה היא ליטוש מדרגות. הליטוש נועד להחזיר את הברק לרצפת המדרגות להתגבר על סדקים ושריטות שנוצרו ברבות השנים. הליטוש מתאים לכל סוגי המדרגות. דיירי בניין דירות משותף אוספים כסף כדי לחדש את חדר המדרגות שלהם, בעלי בתים פרטיים דו-קומתיים מעוניינים להעניק מראה מבריק למדרגות המחברות בין שתי הקומות ומוסדות ציבוריים צריכים לחדש את המדרגות שעליהן דורכים מאות אנשים ביום.

איך בוחרים חברת ליטוש מדרגות

כדי לבצע ליטוש של חדר מדרגות יש צורך בחברת פוליש טובה. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את החברה המתאימה:

  • לבחור חברה מנוסה – כאשר אתם בוחנים שמות של חברות פוליש באינטרנט, בדקו אם יש להן אתרי אינטרנט. אם כן, כדאי להיכנס ישירות ללשונית "אודות" ולקרוא על ההיסטוריה של החברה. שם תוכלו לקרוא על מספר שנות ניסיון שיש לחברה בתחום. ככל שמדובר בחברה מנוסה יותר אשר ביצעה ציפויי פוליש רבים, כן היא מקצועית יותר.
  • מספקת שירותים מגוונים – חברת פוליש מנוסה ומקצועית היא חברה שאינה מספקת רק שירותי ליטוש מדרגות, אלא שירותים מגוונים אחרים כמו לליטוש אבן, סוגי ליטוש שונים כמו ווקס וקריסטל, שירותי הברשה או ציפוי סילר לבטון. ככל שאתם מבחינים בשירותים רבים יותר שמספקת החברה, כן רבים הסיכויים לכך שמדובר בחברה מקצועית בתחומה.
  • המלצות של אחרים – אין כמו המלצה טובה של אימא או של מכר טוב. שאלו בסביבתכם אנשים שאתם סומכים עליהם לגבי המלצה לחברת פוליש אמינה. כך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בחברה הנכונה.

יאיר כהן – ליטוש מהיר ומקצועי

אם עדיין לא מצאתם חברת פוליש לביצוע ליטוש מדרגות, אתם מוזמנים לפנות לחברת יאיר כהן. חברה זו מתמחה בליטוש אבן ופוליש והצוות שלה ישמח לעזור לכם בכל אשר יידרש. ליטוש המדרגות נעשה באופן שיטתי, שלב אחר שלב – מבלי לפגוע בציפוי הישן של המדרגות. הצוות של יאיר כהן מוריד את הציפוי הישן באמצעות מלטשת ידנית, ובעת הצורך נעשה גם ליטוש באמצעות דיסק יהלום. בסיום הליטוש מתבצע איטום הרצפות באמצעות חומר מיוחד הנקרא סילר. בחברה תוכלו להתרשם משירות אדיב, מיומן ומקצועי הניתן על ידי טובי העובדים שיש להם ניסיון רב בתחום הליטוש.

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים