חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ליטוש מרצפות מחיר

ליטוש מרצפות מקצועי נועד להסיר את השכבה הפגועה של הרצפות, המלאה בסדקים ושריטות שנוצרו במהלך השנים ולצפות בחומר חדש ומבריק שיכול להיות סילר או פוליש קריסטל, בהתאם לבחירת הלקוח. ליטוש מרצפות מחיר יכול להשתנות בהתאם לשטח שבו מבצעים ליטוש ולסוג הציפוי שנבחר. מומלץ להשקיע בחברת פוליש מקצועית אשר יודעת לבצע פוליש כהלכה.

ליטוש מרצפות מחיר – כל הדברים שכדאי לדעת 

אלה כמה דברים שכדאי לדעת על הליטוש כשפונים לחברה מקצועית:

  • לבחור חברה – כשמבצעים ליטוש מרצפות לא כדאי להתפשר על האיכות, גם אם מדובר בתשלום מחיר שקצת חורג מהתקציב שקבעתם. זאת משום שליטוש חזק ואיכותי ישתלם לטווח הארוך ויחסוך מכם פנייה מחודשת לחברת הפוליש במשך שנים אחדות.
  • לבקש הצעת מחיר – כשאתם פונים לחברת פוליש בקשו ממנה הצעת מחיר. ניתן ללמוד רבות על החברה על פי ליטוש מרצפות מחיר. אם חברת הפוליש מציעה מחירים נמוכים מדיי, ייתכן שמדובר בחברה בלתי מנוסה. עם זאת, אינכם צריכים להסכים לשירותיה של חברה המספקת ליטוש במחירים מופרזים.
  • טווח מחירים – באופן כללי, מחירי ליטוש המרצפות משתנים מחברה לחברה ומריצוף אחד למשנהו. אם כי טווחי המחירים נעים בין 50 שקלים ל-120 שקלים – בהתאם לסוג הרצפה.
  • ליטוש לכל – על פי רוב, ליטוש מרצפות מתאים לכל סוגי הרצפות, מלבד ריצוף המורכב מבלטות בטון שיש עליהן ציורים. פעולת הליטוש עלולה לפגוע בציורים.
  • ליצור משטח אחיד – לאחר ביצוע ליטוש מרצפות מקבלת הרצפה מראה של משטח אחיד ללא חיבורי הבלטות שכה התרגלנו לראות בדירות ובבתים פרטיים. המשטח האחיד יוצר מראה יוקרתי וייצוגי, ומשום כך הוא מועדף על בעלי בתים פרטיים ועל מוסדות ציבוריים כמו בנייני בתי חולים או ביטוח לאומי.

ליטוש מרצפות מחיר - יאיר הכל ליטושי אבן ופוליש

יאיר כהן – ליטוש במחירים הוגנים

אם אתם מחפשים ליטוש מרצפות מחיר הוגן, תוכלו לפנות לחברת יאיר כהן ולקבל שירות אדיב, מקצועי והוגן לצד הצעות מחירים טובות. החברה עוסקת בתחום ליטושי האבן והפוליש עוד משנת 2000, והיא שמה לה למטרה לספק את שירותי הפוליש המקצועיים והאיכותיים ביותר. צוות העובדים המנוסה של החברה מתמחה לא רק בליטושי מרצפות, אלא גם בשיקום נזקים לרצפות שנגרמו ממים, ביצוע פוליש ווקס וקריסטל וכן בליטוש משטחים המצויים במטבח ובחדר האמבטיה.

אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל מבנה, בין אם מדובר בדירה למגורים, לובי של בניין או שמא משרד יוקרתי, הינו המראה של המרצפות. ליטוש מרצפות מחיר נועד להעניק מראה אסתטי לכל אחד מנכסים אלו; מראה אחיד ללא כל סדקים או שריטות. לשם כך, רצוי להיעזר בחברת יאיר כהן –ליטושי אבן ופוליש לצורך קבלת חוות דעת או פגישה במקום למתן הצעת מחיר וללא כל התחייבות.

ליטוש מרצפות מחיר – לשאול את השאלות הנכונות

בין אם מדובר בריצוף ישן או סדוק, תהליך הליטוש הינו חלק בלתי נפרד מעיצובו של כל חלל ונכס. בזכות ליטוש זה, ניתן לכסות את הבדלי הגובה בריצוף ;הבדלים הנוצרים בשל התקנה לא מושלמת של האריחים, סדקים או כתמים הנוצרים במהלך הזמן. בסופו של תהליך הליטוש ולאחר ביצוע הסילר הסופי, מתקבל משטח אחיד ללא חיבורים או הפרשי גבהים וללא שריטות, פגמים וחורים. 

במקביל לכך, וכדי שתהליך זה יתבצע על הצד הטוב ביותר, חשוב לבחור בחברת ליטוש מקצועית. בבואכם לבחור חברת ליטוש, חשוב לעקוב אחר מספר שלבים הכרחיים. נסקור את חלקם כעת: 

  • המלצות – שלב ראשון והכרחי במהלך החיפוש מתייחס להמלצות – בין אם הן חיוביות או שליליות. לאורכו של שלב זה מומלץ לפנות לבני משפחה, חברים ואף לעמיתים לעבודה ולקבל מהם חוות דעת על חברה כזו או אחרת.
  • ביקור לקוחות – מומלץ לבקר בבתי לקוחות החברה ולהתרשם מהתוצאה הסופית, מאיכות העבודה ומרמת השרות.
  • מחיר – מחירי הליטוש בשוק באופן סטנדרטי יכולים לנוע בין 70 – 120 ₪ למ"ר +מע"מ.

הפרמטרים המשפיעים על המחיר הינם: גודל העבודה, סוג המשטח, גוון המשטח, מורכבות העבודה, ביצוע ליטוש ללא אבק וכו'.

טיפ חשוב: מומלץ לא לסגור עסקאות באופן טלפוני, אלא לקבוע פגישה עם בעל המקצוע במקום, לבצע מדידת השטח מראש ולקבל הצעת מחיר סופית לאחר כל המכפלות. וזאת, בשל תנודת המחירים בין עבודה לעבודה, כמו גם בהתאם לפרמטרים שהוצגו לעיל.

ליטוש מרצפות מחיר - יאיר כהן

ליטוש כל משטח – אך ורק בידיים המקצועיות 

ישנם היבטים רבים, קטנים כגדולים, שחשוב לבצע אותם כהלכה במהלך השיפוצים. ליטוש המרצפות הוא, בהחלט, אחד ממרכיבים אלו; מרכיב חשוב המעניק לכל נכס מראה מכובד, נעים ואסתטי. אם המרצפות במשרד שלכם או בביתכם זקוקות לליטוש, הצוות המנוסה של חברת ליטושי אבן ופוליש, בבעלותו של יאיר כהן, ישמח לסייע לכם בבקשה זו. כמו כן, נשמח לתת ייעוץ טלפוני או הצעת מחיר במקום ללא כל התחייבות מצדכם.

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים