חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ליטוש מרצפות

ליטוש רצפות טרצו 

ליטוש רצפות טרצו הנה פעולת ליטוש רגילה כמו התהליך שמבוצע בריצוף שיש. המראה המתקבל לאחר ליטוש רצפות הנו של משטח מוזאיקה אחד ללא חיבורים. יש לציין כי ניתן לבצע ליטוש לכל סוגי המרצפות למעט בלטות בטון מצויירות. כמובן שלאחר ביצוע ליטוש הרצפות יש ליישם סילר לאיטום והגנה מפני ספיגה במידה ורוצים לקבל מראה חצי מבריק ( מט- משי), או פוליש קריסטל וסילר במידה ורוצים לקבל מראה מבריק.

לפני כמה שנים השקעתם בשיפוץ מלא בבית, כולל החלפת הריצוף בכל החדרים. אך כעת הריצוף היפה דהה מעט והוא מכוסה בשריטות וסדקים שנוצרו על ידי גרירת רהיטים ושחיקת חומר הריצוף. כדי להחזיר לריצוף את הברק שהיה לו מקודם, כדאי לבצע ליטוש מרצפות. ליטוש מסוג זה נעשה על ידי חברת פוליש מקצועית.

לבחור חברת ליטוש רצפות

אם אין לכם ניסיון רב בליטוש רצפות, אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור חברת פוליש מובילה:

 • סוגי הליטושים – חברת פוליש טובה אינה מתמחה רק בליטוש רצפות, אלא גם בסוגים שונים של ליטושים הכוללים ליטושי אבן, ליטושי מדרגות וכן בסוגי פוליש שונים כמו ווקס או קריסטל.
 • חברה שיטתית – חברה מקצועית היא חברה הפועלת לפי סדר מסוים. כשמדובר בפרוצדורה כמו ליטוש מרצפות, יש צורך בביצוע העבודה לפי כמה שלבים כולל – בדיקת תנאי השטח ומדידתו, הסרת השכבה העליונה של המרצפות וציפויה מחדש.
 • חברה מקצועית – ניתן לבחון אם לפניכם חברת פוליש מקצועית כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם איש המקצוע. נציג חברה מקצועית ישאל שאלות ענייניות ויגיע לקביעת הפגישה הראשונה אתכם.
 • לחפש לבד – מכיוון שבחירת חברה המבצעת ליטוש איכותי של מרצפות אינה דבר של מה בכך, חשוב להקדיש לעניין מחשבה וחיפוש. בקרו באתרי האינטרנט השונים המציעים שירותי פוליש, קראו את תגובות הגולשים ובחנו את החברה המתאימה לכם הנמצאת באזור המגורים שלכם.
 • שאלו חברים – אל תנסו לחפש חברת פוליש לבד. ייתכן שחברים שלכם או קרובי משפחה נזקקו לשירותי ליטוש והיו במצב דומה לזה שלכם. שאלו אותם לגבי המלצות על חברה מקצועית ואמינה, ואולי תופתעו לטובה בעקבות התשובה שתקבלו.

ליטוש מרצפות

יאיר כהן – זמן לליטוש מקצועי

חברת יאיר כהן היא חברה המתמחה בליטושי אבן ופוליש. כאן תוכלו למצוא צוות עובדים מקצועי שמעניק שירותי ליטוש מרצפות וכן שירותים אחרים כמו ליטוש באבן, פוליש ווקס, פוליש קריסטל או ציפוי בסילר. החברה מציעה ליטושי רצפות מסוג טרצו המתאים למרבית סוגי הרצפות. בסיום תהליך הליטוש ניתן לבצע ציפוי בהתאם לבקשת הלקוח. אם הלקוח מעוניין בציפוי מבריק, קיימת אפשרות לבצע ציפוי קריסטל, ואם לא – אפשר לבצע ציפוי באמצעות חומר ההגנה סילר.

 

ליטוש מרצפות: כיצד לבחור באיש מקצוע אמין

רצפת חדר המדרגות בבניין שלכם מלאה בסדקים? הקמתם עסק חדש והרצפה בנכס זקוקה לליטוש? ליטוש מרצפות יסיר כל פגם או שכבה בעייתית, כאשר בסוף התהליך הרצפה תקבל חזרה את הברק. בין אם מדובר בליטוש עדין או עמוק, חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש תשמח לסייע בנושא.

שדרוג מרצפות וליטושן מגיע, לרוב, לאחר שחיקה מרובה כתוצאה משימוש מאסיבי במשטח, תחזוקה לקויה ופגעי מזג האוויר והזמן. אמנם המראה הכללי שנוצר הינו דהוי, סדוק או מלא כתמים וחורים, ניתן לשנות אותו בזכות ליטוש מרצפות. כדי לבצע תהליך זה כראוי, חשוב לבחור בחברה או באיש מקצוע אמינים שיוכלו לבצע את עבודת הליטוש על הצד הטוב ביותר. וזאת משום שלעיתים עבודה לקויה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למשטח.

בחירת בעל המקצוע תתבצע לפי הנקודות הבאות:

 • המלצות – אחד מבני המשפחה שלכם ביצע עבודות פוליש בביתו לאחרונה? אולי ביצעו ליטוש במשרד בו החברים שלכם עובדים? הדרך הנוחה ביותר לקבל המלצה על איש מקצוע איכותי הינה דרך הסביבה הקרובה שלכם.
 • הרשתות החברתיות – לצד סקר שוק בין החברים הקרובים, מומלץ אף לקבל המלצות דרך אנשים זרים. לאנשים אלו אין אינטרס לשקר, ולכן הם יספרו את החוויות החיוביות או השליליות שלהם עם אנשי המקצוע השונים. בהתאם לכך, מומלץ לסקור את אתרי האינטרנט השונים ולקרוא את הביקורות השונות. כמן כן, ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט של חברות הפוליש ולהתרשם מהשירותים שהן מציעות.
 • ביקור בבית הלקוחות – כדי להתרשם מאיכות העבודה והתוצאה הסופית, חשוב לבקר בבית לקוחות החברה, להתרשם במציאות מן התוצאה ולקבל חוות דעת מהלקוחות שכבר התנסו.

ליטוש מרצפות קרמיקה

סקרנים לדעת מה כולל תהליך הליטוש? מומלץ לקרוא את הנקודות הבאות: 

 1. חרוץ הפוגות בין האריחים בדיסק ושאיבתן עד לניקיון מוחלט.
 2. מילוי דבק שיש מותאם גוון בכל הפוגות (גיוון סופי מתבצע במקום להתאמת צבעים מרבית)
 3. מילוי חורים וגידים בדבק שיש נוזלי מותאם גוון.
 4. ליטוש הרצפה ע"י מכונת ליטוש ויהלומים בשמונה שלבים עד לקבלת משטח אחיד ומבריק.
 5. ליטוש ידני של הפנלים בכריות יהלום עד לניקיון מוחלט.
 6. ביצוע פוליש קריסטל בשלושה שלבים וסילר, להברקה סופית ואיטום מפני ספיגה.
 7. ביצוע חיבורי קירות ורצפה ברובה מותאמת גוון.

להעניק את הברק לכל רצפה 

בין אם אתם פונים לאינטרנט ובין אם אתם יוצרים קשר טלפוני עם חברות הפוליש והליטוש, חשוב לבצע מחקר מעמיק לפני שאתם מתחייבים לעסקה. אם יש צורך בעבודת ליטוש של המרצפות בבית או בעבודה שלכם – חברתנו תשמח לסייע לכם.

 

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים