חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ליטוש רצפה

"אפילו סלעים נשברים" כתבה המשוררת דליה רביקוביץ', ואכן אנו יכולים להבחין בכך ברצפת הבית. כאשר הרצפה מאבדת מהבוהק שהיה לה, כשהיא מלאה בסדקים ושריטות זה הזמן לפנות לחברת פוליש מקצועית שתבצע ליטוש רצפה. ליטוש זה נעשה על ידי הסרת השכבה הבעייתית וציפוי מחדש באמצעות שכבת הגנה ואיטום כמו סילר או בעזרת שכבה בוהקת כמו פוליש קריסטל.

ליטוש רצפה – למי כדאי לעשות ומי צריך לעשות

ליטושי רצפה מתאימים לכל מי שמעוניין להעניק לרצפה מראה בוהק ונקי. אלה כמה מקרים שבהם מומלץ לבצע ליטוש:

  • בית פרטי – אם יש לכם בית פרטי גדול, סביר להניח שהשקעתם בזמנו בעיצוב והתייעצתם רבות עם מעצב הפנים. כעת הגיע הזמן לדאוג לרצפה שהולכת ודועכת. אם אתם מעוניינים להסיר כתמי לכלוך קשים ולהחזיר את המראה הייצוגי לחדרי הבית שלכם, מומלץ לבצע ליטוש רצפה. תגלו כי לאחר הליטוש תוכלו ליהנות מבית בעל מראה נעים ורענן וכי שטיפת הרצפות תהפוך לקלה ונוחה יותר בזכות הציפוי המונע את היווצרותם של כתמים קשים לניקוי.
  • מוסדות ציבוריים – מוסדות אלה שבהם עוברים אלפי אנשים מדי יום ביומו מוכרחים לשמור על מראה ייצוגי למען לקוחותיהם. בנייני בתי חולים, בתי אבות ובניינים ממשלתיים כמו מס הכנסה וביטוח לאומי מוכרחים לשדר אמינות ומקצועיות. מלבד השירות המקצועי שיש צורך להעניק לבאים, הרצפה הבוהקת תתרום למראה כללי ייחודי וסולידי.
  • ליטוש בחדר המדרגות – אם יש חדר הזקוק לטיפול תמידי הוא חדר מדרגות של בניין מגורים. לא כולנו נוטים לייחס לו חשיבות רבה, אך חדר המדרגות מקבל מדי יום ביומו את פניהם של הדיירים והאורחים ועליו להיראות בוהק וייצוגי. כמו כן, חדר המדרגות נוטה להיפגע ולהיסדק בגלל הגשם החודר אליו בימי חורף סוערים. שתי הסיבות האלה מספיקות כדי להזמין את שירותי של חברת ליטוש.

ליטוש רצפה - יאיר ליטושי אבן ופוליש

יאיר כהן – להבהיק את הרצפה

אם אתם מחפשים חברה שיודעת להעניק לרצפה שלכם את המראה המושלם, חברת יאיר כהן לליטוש ולפוליש היא החברה המומלצת. הצוות המקצועי מספק שירותי ליטוש רצפה לכל סוגי הרצפות, וכן שירותים נוספים בעת צורך כגון פוליש קריסטל, פוליש ווקס, ליטוש באבן, ציפוי סילר לרצפה ולבטון ושירותי הברשה. 

המודעות לסביבה בה אנו חיים הולכת וגוברת לאורך השנים האחרונות. בהתאם לכך, רבים מאתנו שמים דגש על כל פרט עיצובי בחללים אלו – בין אם מדובר בבית מגורים, חדרי מדרגות או מקומות עבודה. ליטוש רצפה הוא פתרון יעיל ונוח לרצפות השונות במרחב האישי והציבורי בו אנו מתנהלים: אם הרצפה סדוקה, בעלת חורים ושריטות, אזי הפתרון הנו ליטוש אבן.

למי מיועד ליטוש רצפה?

תהליך ליטוש הרצפה הנו, כאמור, פתרון מעולה לשדרוג המראה הכללי של החלל. תהליך ליטוש זה, למעשה, כולל מספר שלבים – עד לתוצאה הסופית והרצויה: 

  1. חרוץ הפוגות בין האריחים בדיסק ושאיבתן עד לניקיון מוחלט.
  2. מילוי דבק שיש מותאם גוון בכל הפוגות (גיוון סופי מתבצע במקום להתאמת צבעים מרבית)
  3. מילוי חורים וגידים בדבק שיש נוזלי מותאם גוון.
  4. ליטוש הרצפה ע"י מכונת ליטוש ויהלומים בשמונה שלבים עד לקבלת משטח אחיד ומבריק.
  5. ליטוש ידני של הפנלים בכריות יהלום עד לניקיון מוחלט.
  6. ביצוע פוליש קריסטל בשלושה שלבים וסילר, להברקה סופית ואיטום מפני ספיגה.
  7. ביצוע חיבורי קירות ורצפה ברובה מותאמת גוון.

בסיום עבודת הליטוש, תתקבל רצפה חדשה לגמרי, אחידה ויפה, ללא שריטות ופגמים, במראה של משטח אחיד ללא חיבורים בין האריחים (פוגות ), ברמת ברק לפי בחירתכם.

לסיכום, תהליך ליטוש זה הינו דרך יעילה לשדרוג רצפות, והוא מיועד ליישום על משטחי אבן, שיש, בלטות ובטון. אין ליישם על רצפת קרמיקה ופורצלן. בהתאם לכך, פעולת עבודה זו מיועדת לסוגים שונים של מקומות ונכסים: בין אם מדובר בבתים פרטים או בבנייני מגורים, חדרי מדרגות, מוסדות ציבוריים, כמו למשל קופות חולים או משרדי הממשלה, לצד מקומות עבודה פרטיים ומתחמי בילויים – נכסים אלו יכולים להחזיר את הברק והניצוץ שהיו כל כך חסרים לה בקלות וביעילות.

ליטוש רצפה יאיר כהן

עבודה מקצועית – עם יאיר כהן 

בין אם הרצפה שלכם מורכבת מאבן טבעית, שיש, בלטות או בטון, נשמח לסייע בחידוש והשבחת המשטח, צרו קשר עם חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש: אנו נגיע לפגישה במקום, ללא כל התחייבות מצדכם.

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים