חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

סילר לאבן

האבן היא הבסיס שממנה עשוי הבית או המבנה הציבורי. היא משמשת אותנו בחדרי האמבטיה או במטבח, ואנו נתקלים בציפויי אבן יוקרתיים במבנים ציבוריים. האבן נוטה להיסדק ולהינזק ברבות השנים, ולכן חשוב לבצע ציפוי סילר לאבן. הסילר מספק הגנה טובה מפני נזקי רטיבות, כתמים או חומרים כימיקליים ושומר על הברק והמראה השלם של האבן לאורך זמן. זאת משום שהסילר חודר לחריצי האבן באופן יעיל ומונע את הפגיעה בה.

סילר לאבן – דברים שכדאי לדעת 

אלה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים בסילר לאבן:

  • עבודה למקצוענים – הנחת סילר לאבן נעשית על ידי חברת פוליש מקצועית. מומלץ שציפוי בסילר ייעשה באמצעות חברה אמינה, מכיוון שמדובר במלאכה הדורשת מיומנות. אנשי המקצוע יכולים לאתר את מיקום הפגעים באבן, לאטום את הסדקים ולבצע את הציפוי בסילר.
  • הרכבי הסילר – קיימים סוגים שונים של סילרים לציפוי אבן. ישנו סילר על בסיס אלכוהול, סילר על בסיס מים או סילר שהוא שילוב בין אלכוהול לחומר שהוא למעשה ממיס אורגני. אנשי המקצוע בוחרים את סוג החומר הנכון, לאחר שהם בוחנים את פני השטח ולעתים אף אחרי ביצוע עבודות איטום ותיקון נזקים.
  • גוונים של סילר– הסילר אינו מספק רק שכבת הגנה לאבן, אלא הוא יכול גם לתרום לשיפור המראה החיצוני שלה. ישנו סילר המסוגל להעניק לאבן מראה כהה יותר. סילר זה מומלץ לאנשים המעוניינים בשינוי קליל במטבח ביתם או בבניין העסק הפרטי שלהם. סילר ציפוי הוא סילר המעניק לאבן מראה בוהק ומשתמשים בו בחניות או במקומות ציבוריים וייצוגיים. הסוג השלישי הוא סילר ניטרלי שאינו משנה גוון. סילר זה מיועד לאנשים אשר אינם מעוניינים לשנות את גון המשטח.

סילר לאבן

יאיר כהן – להגן על משטח האבן

חברת יאיר כהן היא חברה מנוסה לליטוש ולפוליש הפועלת משנת 2000. הצוות המקצועי והמיומן מספק בין השאר שירותי ציפוי סילר לאבן, וכן ציפוי סילר לשיש ולבטון. החברה משתמשת בחומרים מובחרים ובציוד משוכלל, תוך שהיא שומרת על קשר תמידי עם החברה המספקת את הציוד הדרוש, שהיא חברת COOLER&KLEEVER הספרדית המובילה בייצור חומרים באיכות גבוהה. חברת יאיר כהן היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברה זו.

גיליתם רטיבות באחד מקירות הבית? נוצרו כתמים בשל שחיקה על מרצפות המשרד? סילר לאבן יסייע להעלים בעיות אלו. סילר, מונח המגיע מאנגלית ומשמעותו היא איטום, חודר לתוך האבן מצפה אותה ומעניק הגנה מלאה מפני בעיות בעתיד. בבואכם לבחור בסילר איכותי, התייעצו עם חברת ליטושי אבן ופוליש בבעלותו של יאיר כהן.

מתי להשתמש בסילר לאבן?

בין אם מדובר בתהליך בנייה והגימור שלה ובין אם מדובר בתיקון חריצים, שימוש בסילר לאבן הוא אמצעי נפוץ לאורך השנים האחרונות. ישנם שני סוגים בהם מרבית אנשי המקצוע בתחום משתמשים: הסוג הראשון מתבסס על מים ונחשב לידידותי למדי לסביבה. משום שחומר מסוג זה איננו מדיף ריח לא נעים כמו גם איננו פולט רעלנים, ניתן להסתייע בחומר זה במגוון מקומות, כמו למשל בבתים ובמשרדים. 

הסוג השני של סילר לאבן מתבסס על כימיקלים המוכרים גם בשם סולבנטים. בניגוד לסוג הסילר הקודם, סוג זה מדיף ריח יחסית חזק ואף פולט רעלנים בעת השימוש בו. בהתאם לכך, מרבית המקומות הנעזרים בחומר מסוג זה הינם אזורי תעשייה הכוללים משטחים פתוחים – ולא סגורים. במקביל, ומשום שנפלטים חומרים רעילים במהלך העבודה, אל תבצעו פעולה זו בעצמכם או לבד – צרו קשר בהקדם עם אנשי מקצוע אמינים ומנוסים בביצוע איטום עם חומר זה. 

ישנם מספר פרמטרים חשובים בעת בחירת הסילר הרלוונטי והם מתייחסים, בין השאר, לסוג האבן: האם מדובר באבן חול, גיר או שמא מגמה. פרמטר נוסף מתייחס למיקומה של האבן והאם קיימת בתור ריצוף או שמא חיפוי קיר. במקביל לכך, הסילרים השונים לאבן מחזיקים ביתרונות רבים, משום שהם אוטמים את המשטח הבעייתי ברמה גבוהה ומגנים עליו מפני חדירת אוויר. 

ישנן מספר דרכים לביצוע מריחת הסילר והן כוללות, למשל, ביצוע האיטום באמצעות התזה, רולר, מברשת ואף במטלית עשויה מיקרופייבר. לאחר סיום מריחת הסילר, מתקבלים שלושה סוגים עיקריים של גימור: מבריק – גימור שמעניק מראה רטוב, מט ומשי.

סילר לאבן - יאיר כהן עבודות פוליש

לאטום כל פגם במקצועיות באמצעות סילר לאבן

השימוש בסילר לאבן הולך וגובר לאורך השנים האחרונות – ובצדק. עם זאת, חשוב לא לבצע פעולת איטום זו בעצמכם, אלא לפנות למקצוענים בלבד: לחברת ליטושי אבן ופוליש, בבעלותו של יאיר כהן; חברה בקיימת מאז שנת 2000 ומנוסה בביצוע פעולות אלו. 

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים