חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

סילר לקירות: מידע חשוב לקראת איטום

סילר לקירות נועד לשמר את תחושת הביטחון שקירות הבית או העבודה מעניקים לנו. בחיי היום יום שלנו אנו מוקפים בקירות – בין אם אנו מגיעים ליום עבודה נוסף, הולכים לישון בחדר השינה, או שמא מבלים במרפסת מקורה של מסעדה. כדי להשיב לקירות אלו את המראה המקורי שלהן, תוך איטום הסדקים שנוצרו בהם לאורך הזמן, מומלץ להיעזר בסילר.

אנו מבלים את ימינו הארוכים בעבודה או בבית בין ארבע קירות; קירות המעניקים לנו תחושה של שקט, ביטחון ופרטיות. עם זאת, ולאורך השנים, נוצרים בקירות אלו נזקים רבים: בין אם מדובר ברטיבות הפוגמת באיכותו של הקיר, או שמא חריצים או סדקים שהלכו והתרחבו לאורך זמן ממושך – חשוב לשפץ נזקים אלו ולאטום אותם כראוי. אחת הדרכים העיקריות באמצעותן ניתן לבצע זאת כוללות שימוש בסילר. 

שמירה על מראה אסתטי לקירות בעזרת סילר

המושג סילר מגיע מהפועל באנגלית – to seal, וכשמו כן הוא: הסילר נועד להגן על חומרים שונים הסופגים באופן תדיר כתמים ורטיבות. בין אם הקירות המקיפים אתכם עשויים בטון או אבן טבעית, מדובר במשטחים הנוטים לספוג מים ונוזלים שומניים בכמות גדולה – עד להיווצרותם של כתמים. ביכולתם של כתמים אלו להתנפח, להתרחב ובמשך הזמן ליצור שחיקה לאורכו ולרוחבו של הקיר. בשלב קריטי זה נכנס הסילר, חומר איטום שקוף, הנספג אל תוך החריצים, אוטם ומחזק את המשטח. 

אחד היתרונות הרבים של הסילר היא העובדה שניתן להיעזר בו לסוגים שונים של קירות. במילים אחרות, ובין אם הקירות המקיפים אתכם הינם קירות בטון או אבן – הסילר יסייע לכם לצורך יצירת מראה אסתטי ואחיד. זקוקים לאיטום קירות הבטון הפנימיים? קירות האבן החיצוניים נשחקו בשל תנאי מזג האוויר? הסילר יסייע לקירות אלו להחזיר את הברק המקורי, ואף יעניק לו הגנה מפני סוגים שונים של נזקים.

סילר לקירות

ללטש במקצועיות – עם חברת יאיר כהן ליטושי אבן ופוליש

אחד ההיבטים החשובים במראה של כל בית ומשרד הם הקירות המקיפים אותם. קירות הבטון או האבן נסקו וזקוקים לשדרוג? הצוות המקצועי של חברת ליטושי אבן ופוליש, בבעלותו של יאיר כהן, יסייע לכם בכך: החל מעבודות פוליש וליטוש אבן ועד עבודות איטום – אנו עובדים מנוסים, המחזיקים בחומרי עבודה איכותיים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועבודות תיקון.

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים