חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

סילר לקירות

הקיר מספק תמיכה לבית והוא המעניק לנו את תחושת הביטחון כאשר אנו נמצאים בתוך מבנה. אך הקירות נוטים להישחק לפעמים ולעתים יש צורך בביצוע ציפוי סילר לקירות. הסילר הוא חומר חזק המגן על הקירות מפני גורמים חיצוניים כמו מזג אוויר סוער או שפיכת חומרים שונים כמו כימיקלים חזקים, כתמי שמן או שאריות של מזון. כדי לבצע ציפוי סילר נדרשת התערבות של מקצוענים, ולכן מוכרחים לפנות לחברה העוסקת בתחום.

סילר לקירות – מה כדאי לדעת

מקורה של המילה "סילר" היא במילה האנגלית Sealer שפירושה "לאטום". ואכן, הסילר אטום מפני כל חומר שיכול לחדור לקירות ולהרוס אותם. אלה כמה דברים שמומלץ לדעת על הסילר:

  • סילר לקירות בטון – גם קיר שעשוי מחומר מוצק ועמיד כמו בטון זקוק לציפוי של סילר. במרבית המקרים הבטון חשוף לפגעי מזג האוויר, מכיוון שהוא מונח בשטח פתוח ומשמש כמשטח לחניה או לרציפי הרכבת. אך גם כאשר מדובר בקיר בטון פנימי, חשוב לדאוג להגנתו, מכיוון שגם קיר זה חשוף לפגעי הלחות המצטברת בתוך הבית וכן לשריטות מרהיטים וחפצים שונים.
  • סילר לקירות אבן – סילר מסוג זה מסוגל לחדור לכל סדקי האבן, וכך להגן על קיר האבן גם מבחוץ וגם מבפנים. בדרך זו מונעים את התפרקותו המהירה של קיר האבן, והוא נותר לשמש את דיירי הבית לאורך זמן.
  • סילר לבחירתכם – אמנם הסילר משמש בעיקר להגנה, אך באפשרותכם לקבוע באיזה סוג סילר להשתמש כדי להשיג תוצאות טובות גם מבחינת האסתטיקה. סילר המעניק ציפוי, למשל, יכול לגרום לקיר להיראות בוהק יותר. ישנו גם סילר המכהה את הצבע המקורי של הקיר. אך אם אתם מעוניינים בציפוי ניטרלי שאינו משאיר זכר לעבודה שבוצעה, ניתן לבחור בסילר בעל גוון שקוף.

יאיר כהן – ההגנה המושלמת לקירות

אם אתם מחפשים חברה אמינה ומנוסה העוסקת בציפוי קירות הבית ובליטוש תוכלו לפנות לחברת יאיר כהן אשר פועלת בתחום עוד משנת 2000. מלבד ציפוי סילר לקירות, החברה מספקת מגוון רחב של שירותים, כולל שירותי פוליש בווקס וקריסטל. הצוות המקצועי של יאיר כהן משתמש בחומרים איכותיים ובציוד חדיש הנרכש מהחברה הספרדית COOLER&KLEEVER, המספקת ציוד וחומרים לליטוש וציפוי הידועים באיכותם הטובה.

סילר לקירות

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים