חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

סילר לשיש

כה התרגלנו לקיומו של השיש עד כי איננו נותנים דעתנו לקיומו. השיש במטבח, למשל, מספק לנו משטח נוח להכנת הקערה לפני הבישול או לחיתוך ירקות להכנת סלט. אך כאשר נראים סדקים בשיש, זה סימן שצריך לדאוג לציפוי באמצעות סילר לשיש. הסילר הוא חומר הגנה המונע את חדירתם של חומרים המזיקים לשיש כמו נוזלים, שומנים או שאריות של מזון.

כיצד מתבצע ציפוי סילר לשיש

על פי רוב, ציפוי סילר מתבצע על ידי חברה מקצועית העוסקת בתחום הפוליש וליטושי אבן. ציפוי בסילר דורש מיומנות, ולכן כדאי לבחור בחברה אמינה בעלת ניסיון של שנים בביצוע עבודות ציפוי וליטוש. הציפוי מתבצע באמצעות כמה שלבים עיקריים:

  • בדיקת שטח – הצוות של חברת הפוליש בוחן בתחילה את הנזק שנגרם לשיש – עומק הסדקים, גודל השטח וכדומה. בדיקה יסודית של השטח חשובה להכנת משטח עבודה נוח ונקי.
  • קבלת החלטה – בסיום בדיקת השטח הצוות מקבל החלטה – האם להתחיל באיטום הסדקים? האם יש צורך לפרק את הריצוף ולהתקין ריצוף חדש? והעיקר – מתי כדאי לבצע את הציפוי בסילר
  • לנקות את השטח – לאחר שבוצע האיטום לשיש יש צורך להכין את השטח לקראת הנחת סילר לשיש. את השיש מנקים משאריות של כתמים וחומרי עבודה ומניחים לו להתייבש, שכן את הסילר ניתן להניח על משטח יבש בלבד.
  • ציפוי בסילר – בסיום כל ההכנות, מצפים את המשטח בסילר אשר נועד להגן על השיש מפני פגמים ונותנים לו להתייבש. ניתן לבחור באחד מתוך כמה סוגים של סילר: סילר המעניק לשיש גוון כהה יותר, ציפוי בסילר המעניק לשטח יופי וברק וציפוי אשר אינו משנה את גון השיש.

יאיר כהן – הפתרון למטבח המושלם

אם שיפצתם לאחרונה את הבית ואתם זקוקים לשיפור מראה השיש במטבח, הצוות של יאיר כהן ישמח לעזור לכם. תוכלו לקבל שירותי שיפוץ וציפוי סילר לשיש, בעוד אתם בוחרים אם כדאי להשאיר את גון השיש כפי שהוא או לשנות אותו במעט. לחברת יאיר כהן ניסיון של שנים רבות בביצוע עבודות ליטוש ופוליש, והעובדים בה משתמשים בחומרים איכותיים בלבד. החברה היא גם הנציגה הבלעדית בישראל של חברת COOLER&KLEEVER – החברה הספרדית המספקת ציוד וחומרים עבור הפוליש והליטוש.

שיפוץ וציפוי סילר לשיש

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים