חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

פוליש לבית

רוצים רצפה בוהקת וזוהרת כמו בקניון הנוצץ שביקרתם בו לאחרונה? תזדקקו לשירותי של חברה מקצועית המבצעת פוליש לבית. על פי רוב, קיימים שני סוגי פוליש עיקריים – פוליש ווקס ופוליש קריסטל. פוליש ווקס נחשב לפוליש פשוט יחסית ומרבים להשתמש בו יותר במוסדות ציבוריים מאשר בבתים פרטיים. פוליש קריסטל מורכב יותר, ולעתים הוא מצריך גם ביצוע הנחת השכבה הבוהקת בשלושה שלבים, ולאחריהם מגיע שלב ציפוי הרצפה בשכבת הגנה.

מדוע כדאי לעשות פוליש לבית

החלטתם לשפץ את הבית? או שאולי אתם בונים בית חדש בשוכנה, בית שלצורך בנייתו חסכתם כסף במשך שנים? על כל פנים, לפני שאתם מכניסים את הרהיטים לתוך הבית מומלץ לשקול לעשות פוליש. אלה כמה יתרונות לפוליש שכדאי להביא בחשבון:

  • רצפה בוהקת – הפוליש מעניק ברק לרצפה. אם אתם רוצים להפתיע את המשפחה והאורחים ברצפה בוהקת ולהרגיש שאתם גרים בארמון של ממש או לפחות בתוך חנות יוקרתית, תוכלו לעשות זאת באמצעות פוליש. הרצפה הבוהקת מקבלת מראה נקי, גם אם הפעם האחרונה ששטפתם אותה הייתה לפני שבוע.
  • קלה לניקוי – נמאס לכם לשפשף את הרצפה בחוזקה בכל פעם שנצמדים אליה כתמי קפה או שומן? הפוליש אינו מעניק לרצפה רק מראה נקי, הוא גם מאפשר לכם לנקות את הרצפה בקלות וביעילות. ציפוי כמו פוליש קריסטל לא יאפשר לכתמים להיצמד אליו, ולכן דיירי הבית יוכלו לנקות את רצפת הפוליש תוך שימוש במים וחומר ניקוי פשוט לרצפות.
  • מונעת החלקה – פוליש לבית כדוגמת פוליש קריסטל יכול למנוע החלקה. אם יש לכם בבית ילדים קטנים שאוהבים לרוץ ברגליים רטובות ויחפות כאשר הם יוצאים מהמקלחת, רצפת הפוליש תגן עליהם מפני נפילות והחלקות.

פוליש לבית במחיר משתלם - יאיר כהן

יאיר כהן – פוליש לבית במחיר משתלם

אם אתם מחפשים חברה אמינה שתספק לכם את הפוליש הבוהק לרצפת הבית, תוכלו לפנות לחברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש. הצוות המקצועי מבצע את עבודות פוליש לבית במיומנות ובמומחיות, תוך הקפדה על כל שלב משלבי הפוליש ושימוש בחומרים איכותיים. אם אתם זקוקים לעזרה נוספת בתחום הניקוי והריצוף, ביאיר כהן ישמחו להעניק לכם שירותים מגוונים נוספים הכוללים ליטוש אבן, עיבוד האבן באמצעות הברשה, ביצוע ליטוש מדרגות או ליטוש מרצפות.

בסופו של יום עבודה ארוך נוסף, אין ספק שנעים לחזור לבית נקי ומבריק. עם זאת, מה עושים כאשר שוב הרצפה מתלכלכת והכתמים לא יורדים? פוליש לבית יסייע למרצפות להחזיר עטרה ליושנה – ולקבל את הניצוץ שפעם היה להן. בין אם אתם נעזרים בפוליש ווקס או בפוליש קריסטל – לא תתחרטו על כך, ותשמחו לחזור הביתה בסוף כל יום.

סוגי פוליש לבית

ניקיון הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לניהול חיים תקין ובריא – במיוחד כאשר מדובר בניקיון הבית. על מנת שרצפות הבית שלכם יקבלו חזרה את הברק שלהן, חשוב, כמובן, לשמור על הניקיון מדי יום ביומו. עם זאת, ואם אין באפשרותכם לשמור על תחזוקה שוטפת זו, מומלץ להסתייע בפוליש. פוליש הינו פעולת ניקוי של משטחים המביאה לכדי תוצאה מבריקה לזמן רב. בבואכם לבחור בסוג הפוליש הרלוונטי לבית שלכם, חשוב להתעמק בסוגי הפוליש הקיימים. נסקור, כעת את שני הסוגים העיקריים:

  • פוליש ווקס – וקס, המורכב משכבת שעווה, מורחים על גבי המשטח לאחר ייבוש מוחלט ונעזרים במכונת פוליש ומברשת או סקוץ' לבד לבן כדי להגיע לתוצאה הרצויה. לפני ביצוע וקס יש לקרצף את הרצפה על ידי מכונת פוליש וחומרי ניקוי מקצועיים. וזאת, כדי לוודא שהפעולה תתבצע על משטח נקי לחלוטין.
  • פוליש קריסטל – אחד היתרונות הרבים של פוליש קריסטל נוגעים, לדוגמא, לרמת הגימור הגבוהה המגיעה בתום ביצוע הפעולה. קריסטל זו פעולה המתבצעת על ידי מכונת פוליש וצמר פלדה כאשר מספיגים את חומר הקריסטל במשטח ומעבדים אותו בעזרת המכונה. פעולה זו גורמת להברקת המשטח הקיים. יש לציין כי פעולת הקריסטל אינה פותרת בעיות של שריטות, אלא מבריקה את הקיים. פוליש קריסטל גם מהווה שלב אחרון בליטוש אבן לצורך ברק מקסימלי.

פוליש לבית מבריק ונקי

להחזיר את הניצוץ לבית

בין אם אתם בוחרים בפוליש ווקס או בקריסטל, ביצוע פוליש לבית נושא יתרונות רבים; יתרונות הנוגעים למניעת שחיקה, הכתמה, ספיגה, כמו גם ליצירת מראה עשיר ונוצץ. אם גם אתם מתעניינים בפוליש לביתכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש. חברה זו, הקיימת מאז שנת 2000, תסייע לכם בכל שאלה שתעלו.

 

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים