חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

פוליש לבית

רוצים רצפה בוהקת וזוהרת כמו בקניון הנוצץ שביקרתם בו לאחרונה? תזדקקו לשירותי של חברה מקצועית המבצעת פוליש לבית. על פי רוב, קיימים שני סוגי פוליש עיקריים – פוליש ווקס ופוליש קריסטל. פוליש ווקס נחשב לפוליש פשוט יחסית ומרבים להשתמש בו יותר במוסדות ציבוריים מאשר בבתים פרטיים. פוליש קריסטל מורכב יותר, ולעתים הוא מצריך גם ביצוע הנחת השכבה הבוהקת בשלושה שלבים, ולאחריהם מגיע שלב ציפוי הרצפה בשכבת הגנה.

מדוע כדאי לעשות פוליש לבית

החלטתם לשפץ את הבית? או שאולי אתם בונים בית חדש בשוכנה, בית שלצורך בנייתו חסכתם כסף במשך שנים? על כל פנים, לפני שאתם מכניסים את הרהיטים לתוך הבית מומלץ לשקול לעשות פוליש. אלה כמה יתרונות לפוליש שכדאי להביא בחשבון:

  • רצפה בוהקת – הפוליש מעניק ברק לרצפה. אם אתם רוצים להפתיע את המשפחה והאורחים ברצפה בוהקת ולהרגיש שאתם גרים בארמון של ממש או לפחות בתוך חנות יוקרתית, תוכלו לעשות זאת באמצעות פוליש. הרצפה הבוהקת מקבלת מראה נקי, גם אם הפעם האחרונה ששטפתם אותה הייתה לפני שבוע.
  • קלה לניקוי – נמאס לכם לשפשף את הרצפה בחוזקה בכל פעם שנצמדים אליה כתמי קפה או שומן? הפוליש אינו מעניק לרצפה רק מראה נקי, הוא גם מאפשר לכם לנקות את הרצפה בקלות וביעילות. ציפוי כמו פוליש קריסטל לא יאפשר לכתמים להיצמד אליו, ולכן דיירי הבית יוכלו לנקות את רצפת הפוליש תוך שימוש במים וחומר ניקוי פשוט לרצפות.
  • מונעת החלקה – פוליש לבית כדוגמת פוליש קריסטל יכול למנוע החלקה. אם יש לכם בבית ילדים קטנים שאוהבים לרוץ ברגליים רטובות ויחפות כאשר הם יוצאים מהמקלחת, רצפת הפוליש תגן עליהם מפני נפילות והחלקות.

יאיר כהן – פוליש לבית במחיר משתלם

אם אתם מחפשים חברה אמינה שתספק לכם את הפוליש הבוהק לרצפת הבית, תוכלו לפנות לחברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש. הצוות המקצועי מבצע את עבודות פוליש לבית במיומנות ובמומחיות, תוך הקפדה על כל שלב משלבי הפוליש ושימוש בחומרים איכותיים. אם אתם זקוקים לעזרה נוספת בתחום הניקוי והריצוף, ביאיר כהן ישמחו להעניק לכם שירותים מגוונים נוספים הכוללים ליטוש אבן, עיבוד האבן באמצעות הברשה, ביצוע ליטוש מדרגות או ליטוש מרצפות.

פוליש לבית במחיר משתלם - יאיר כהן

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים