חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל – לחידוש הרצפה

פוליש קריסטל הינו סוג הברקת האבן הנפוץ והיעיל ביותר ונותן תוצאות מדהימות. פוליש קריסטל הוא למעשה יצירת שכבת זיגוג על פני האבן או השיש ע"י הספגת חומרים באריח ועיבודם ע"י צמר מגנזיום.

פוליש קריסטל יוצר שכבה אחידה ומבריקה וכמו כן משמש גם לאיטום האבן. את פוליש הקריסטל מבצעים ע"י שלושה חומרים עיקריים הנקראים

X1 , X2 , X3 מתוצרת חברת "קאסלי". לכל אחד מהחומרים תפקיד חשוב בביצוע פוליש קריסטל, אולם לא תמיד צריך לבצע את כולם, תלוי במצב האריח. לאחר סיום ביצוע פוליש קריסטל יש לבצע שכבת הגנה ע"י חומר שנקרא A6, היוצר שכבה אחידה על פוליש הקריסטל, מוסיף לרמת הברק

והכי חשוב מגן ומאריך חיים לפוליש הקריסטל.ניתן לבצע פוליש קריסטל על כל סוגי השיש והבלטות, בין אם עברו פעולת ליטוש אבן ובין אם לאו.

מומלץ לחדש פוליש קריסטל אחת לשנה עד שנתיים בכדי לשמור על השיש או הבלטות.

ישנן מספר דרכים להפוך את רצפת השיש המבריקה אך ההבדל באסתטיקה יכול להיות דרמטי. ליטוש שיש טכניקות מתאימות יהיה לך להסתכל היופי של האבן עצמה, לא ציפוי אקרילי או "התגבשות" ציפוי אשר להעיף מבט סינתטי, או פלסטיק.

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר לרצפה שלך צריך להיות מוכן על ידי יהלום השחזה לפני הטיפול של פוליש קריסטל השיש ליטוש באמצעות תרכובת ליטוש שיש. זה ישאיר ברק חד וברור, ללא שריטות או עיוות, והרצפה תיראה "כמו חדשה".

אם יש מגבלות תקציב ישנן מגוון של אפשרות פופולרית בתחום פוליש קריסטל

אם הייתם לאחרונה במוסד ציבורי, לא יכולתם שלא להבחין ברצפה המבריקה והמצוחצחת. את הבוהק הייחודי הזה ניתן להשיג באמצעות ביצוע פוליש קריסטל. מוסדות ציבוריים כמו בתי חולים או ביטוח לאומי מזמינים שירותי פוליש במטרה לצפות את הרצפה בשכבת הפוליש הבוהקת ולהעניק את הברק המשדר תחושה של ייצוגיות ורשמיות. ציפוי זה הפך לאחד הנפוצים ביותר וכיום ניתן לראות אותו גם בבתים פרטיים.

ייחודיותו של פוליש קריסטל

רבים בוחרים דווקא בפוליש קריסטל על פני סוגי פוליש אחרים, ולא בכדי. אלה כמה מבין יתרונותיו הבולטים של פוליש מסוג זה:

  • ללא שריטות – בניגוד לסוגי פוליש אחרים, כשמצפים את הרצפה בפוליש קריסטל לא נותרים סימנים של שריטות. מסיבה זו אפשר לגרור בראש שקט את הכיסאות והשולחנות, מבלי לחשוש שגרירות אלה יפגעו ברצפה.
  • פוליש עמיד – אמנם מדובר בפוליש יקר יותר מסוגי פוליש אחרים, אך לטווח הארוך הוא משתלם בהחלט. פוליש קריסטל הוא פוליש עמיד ואינו מצריך התעסקויות מיוחדות או החלפות ציפוי מדי תקופה.
  • קלה לניקוי – רצפה המצופה בפוליש קריסטל אהובה במיוחד על כל מי שצריך לנקות אותה מפעם לפעם. הרצפה אינה סופגת כתמים קשים כמו שומנים, ולכן ניתן לנקות אותה בקלות באמצעות מים וחומר לניקוי רצפות.
  • מניעת החלקה – ציפוי בפוליש קריסטל נחשב לבטיחותי, מכיוון שהוא יכול למנוע החלקה. משום כך, פוליש זה נפוץ במקומות שבהן גוברת סכנת ההחלקה כמו גני ילדים, בתי אבות או בתי חולים.
  • פוליש לכל סוג – פוליש הקריסטל מתאים כמעט לכל סוגי הרצפות, גם לרצפות אשר עברו ליטוש בעבר.

יאיר כהן – הפתרון לריצוף בוהק

חברת יאיר כהן – ליטושי אבן ופוליש מספקת שירותי ציפוי פוליש קריסטל מקצועיים. כדי לבצע את הפוליש משתמשים אנשי הצוות בשלושה שלבי ציפוי עיקריים – X1, X2, ו-X3. הצוות בוחן כל מקרה לגופו ומבצע את מספר השלבים הרלוונטיים, בהתאם לתנאי השטח שעליו לצפות. בסיומו של התהליך מבוצע ציפוי באמצעות חומר מיוחד הנקרא A6, אשר נועד להגן על הרצפה מפני כתמים או גרירת רהיטים וחפצים כבדים. בחברה ניתן גם לקבל שירותים נוספים כמו פוליש ווקס, ליטוש אבן, הברשת רצפות או ביצוע איטום לאבן ושיש באמצעות סילר.

פוליש קריסטל

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים