חייג עכשיו: 050-877-1778
משרד: 03-938-1112

ציפוי אפוקסי

יש מעט מאוד חומרים גאוניים להנחה ולתחזוקה שנותנים פתרונות מושלמים למבנים כמו ציפוי אפוקסי. היום גם יודעים לעשות בזה שימוש מתוחכם ביותר ומתאים לכל מטרה. כך שאם אתם רוצים להיעזר בחומרים אלה כדי לתקן פגמים, לאטום ולחפות את הרצפה שלכם בפני כל נזק או תכולה כבדה שיש להעמיד עליה, היעזרו בשירותי חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן. החברה קבלנית לחיפוי ואיטום כבר עשרים שנה והיא מציעה לכם מומחיות ועבודה בחומרים הטובים ביותר שיש היום בשוק למטרה זו.

מה צריך לדעת על ציפוי אפוקסי?

 • חומר אפוקסי הוא חומר מתקדם שהומצא כדי לתת מענה לנזקים שנגרמים בגלל הזמן ומפגעי חומרים או כובד של חפצים שנעים או מונחים על המשטח. זה מיועד בעיקר לבטון אולם מתאים גם לחומרים אחרים.
 • חומרים אפוקסיים נחשבים עמידים במיוחד נגד חומרים אחרים שעלולים לפגוע במשטח והם גם אינם נפגעים כתוצאה מהזזה של חפצים כבדים עליהם ובגלל זה הם מתאימים לרצפה של מפעלים או חניונים. מתאים גם להגנה במפעלים ובמעבדות שונות.
 • צבע אפוקסי יכול להיות בכמה גוונים וכאשר עובדים אתו נכון הוא יכול להיות מונח בצורה מעניינת כמו יצירת אמנות. אפשר ליצור בצורה כזאת רצפה אמנותית חד פעמית ויוצאת דופן שאי אפשר לחקות. היתרון של הצבעים הוא שהם יכולים להתאים גם לרצפות ביתיות ולא תעשייתיות. הוא יכול גם להוסיף אסתטיקה ועיצוב למקומות תעשייתיים וחללים גדולים שיכולים לשפר בעזרתם את המראה הכללי.
 • לאפוקסי יש גימור מבריק או מט או חצי מבריק, לנוחותכם.
 • בגלל האיכות והגימור שלו מתאים גם למשטחים במקומות מסחריים שרוצים להישאר אלגנטיים ובעלי מראה יוקרתי כמו קניונים וחנויות. מתאים כמובן גם למשרדים ומבני ציבור.
 • משטחים מחופים בצבע אפוקסי נוחים לתחזוקה ולניקוי אחר כך.

בחירת הקבלן המתאים

בקשו לראות תיק עבודות ולשמוע כיצד ציפוי אפוקסי יכול לשדרג את הרצפה שאתם צריכים לחפות, וכיצד תוכלו ליהנות מהיתרונות. חברת "ליטושי אבן ופוליש" מציעה לכם ניסיון רב ומגוון בחיפויים מכל סוג לרצפות תעשייתיות, ביתיות ומסחריות. החומרים שבהם משתמשים יהיו תמיד תקניים ומהחברה המובילה בעולם בתחום זה.

ציפוי אפוקסי לרצפה

ציפוי אפוקסי לרצפה

לכל רצפה יש את נקודת התורפה שלה, וכאשר מדברים על רצפות שמשמשות בחניונים או במקומות תעשייתיים, הנזקים נעים מחומרים עד סדקים. ציפוי אפוקסי לרצפה הוא הפעולה הבסיסית ביותר של תחזוקה ראויה ששומרת על הרצפה מפני נזקים כאלה. ציפויים כאלה הם בעלי יתרונות רבים אבל חובה להניח רק לקבלנים מורשים ומיומנים לעשות זאת. חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן מחפה כבר 20 שנה רצפות שונות בחומרים אפוקסיים תקניים ומעולים מחברות מובילות.

מה נותן ציפוי אפוקסי לרצפה?

 • רצפות מחזיקות עליהן הכול, ממתקנים ורהיטים כבדים ועד מכוניות שנוסעות וחורצות בהן חריצי צמיגים. ציפויים שונים אמורים להגן עליה גם מפני חדירת חומרים שונים מביתיים ועד תעשייתיים. ציפוי בחומרים אפוקסיים נחשב לציפוי היעיל ביותר שתוכלו לעשות ולמגן בו כל רצפה.
 • הציפוי הזה שומר על רצפות בחניונים תת קרקעיים ואחרים גם מפני חדירת לחות מלמטה ומלמעלה, גם מפני חומרים שנוזלים מכלי רכב כמו שומנים ולדקים, וגם מפני הנזקים הפיזיים שנגרמים בגלל נסיעה עליהן ברכב כבד. מרגע שמצפים רצפה כזאת היא עמידה הרבה יותר וגם מגינה על התשתיות שמתחתיה.
 • החומר האפוקסי עובד כמו שיטת הפלס – מרגע שהוא נשפך על הרצפה הוא מתפזר ונוזל עד שהוא מתאזן ויוצר שכבה אחידה לחלוטין. זה מצוין, אם כך, גם כדי לתקן סדקים ולסתום אותם וגם ליישר את העקמומיות הקטנות שמתקבלות לפעמים ברצפות לא מלוטשות.
 • ציפוי בחומר כזה מגיע בצבעים שונים וגם מאפשר לבחור בגימור מט או מבריק וגם ביניהם. כך שהוא אידילי גם לחיפוי במקומות שבהם האסתטיקה והעיצוב חשובים לא פחות, ובכך הוא הופך לחומר חשוב בעיצוב הפנים של מבנים.

עבודה אמינה ואחראית

קבלני חיפוי וציפוי שעובדים עם חומרים אפוקסיים יודעים להציע לכם מגוון גדול של אפשרויות שיתאימו לרצפה שלכם, בבית או במבנה תעשייתי או מסחרי. מה שחשוב הוא לדעת מי עושה ציפוי אפוקסי לרצפה שלכם ומה מידת ההכשרה שלו. חברת "ליטושי אבן ופוליש" מתמחה בציפויים כאלה כבר שנים רבות. היא מציעה לכם מקצוענות בלתי מתפשרת על איכות התוצאות, לשביעות רצונכם המלאה, בחומרים תקניים בלבד.

ציפוי אפוקסי לבטון

ציפוי אפוקסי לבטון

למי שיש רצפת בטון במבנה יודע בדיוק כמה קשה לשמור עליה, למרות החומר הקשה והעמיד. הבטון סופג חומרים אחרים וקשה לשמור על מראהו. ציפוי אפוקסי לבטון הוא הפתרון שמאפשר לכם לשמור על הבטון שלכם וגם לשפר את המראה שלו בצורה ניכרת. מומלץ לתת רק לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון לעשות את העבודה. חברת "ליטושי אבן ופוליש", בניהולו של יאיר כהן, עושה זאת כבר שני עשורים והיא מציעה לכם עבודה איכותית בחומרים תקניים ומעולים.

מה כדאי לדעת על ציפוי אפוקסי לבטון?

 • רצפת בטון היא רצפה פגיעה יותר מאשר חושבים משום שהיא סופגת חומרים מזהמים כמו שמנים וחומרים תעשייתיים. זה נכון במיוחד לרצפות בטון שנמצאות במבנים תעשייתיים כמו מפעלים בתי חרושת וחניונים. הבטון שימושי ונוח מאוד להנחת מיכון תעשייתי וגם לחניית מכוניות, אבל הוא חייב להיות מוגן.
 • חומרים אפוקסיים שומרים על הבטון גם מפני לחות מהקרקע וגם מבחוץ, ומגן עליו משיטפונות. החומר אוטם ומבודד ולכן גם שימושי ביותר לא רק להגנה ועמידות מחומרים אחרים.
 • הציפוי יכול להיות בגימורים שונים כמו מט ומבריק או חצי-חצי. משום כך אפשר להתאים אותו לכל רצפת בטון ולפי הנוחות שלכם. זה נפלא לרצפת בטון של מועדונים וחניונים וגם של מסעדות וחנויות ומפעלים.
 • מלבד גימור, הציפוי יכול להיות בצבעים שונים, מה שמקל על שימוש בו לסימון מקומות בחניון, לדוגמה, ולסימונים בטיחותיים במפעלים. במקומות מסחריים אפשר להשתמש בהם ליצירת עיצוב אמנותי על הרצפה כדי לעשות אותה יותר ייחודית למקום.
 • חומר אפוקסי מתפלס בקלות מרגע ששופכים אותו אבל צריך מומחיות ומיומנות שנרכשות בניסיון רב שנים כדי לעבד ולמרוח אותו נכון כדי שיגיע לכל מקום בצורה חסכונית ויעילה. רק הם יכולים להבטיח לכם מראה אסתטי.

לבחור חומרים תקניים

כשעובדים עם ציפוי אפוקסי לבטון צריך לוודא שעובדים עם חומרים תקניים שמחזיקים מעמד ומבטיחים לכם עמידות והגנה מוחלטת לבטון. חברת "ליטושי אבן ופוליש" מציעה לכם עבודות חיפוי וציפוי של כל משטח בטון בחומרים אפוקסיים מעולים ותקניים. המיומנות של אנשי החברה נרכשה בשני עשורים של ניסיון בעבודה בכל סוגי המקומות והחיפויים.

ציפוי אפוקסי למדרגות

ציפוי אפוקסי למדרגות

מדרגות לכל מקום חייבות להיות מחופות כדי להיראות אסתטיות ולהיות נוחות למדרך כף הרגל. זה עניין בטיחותי לשמור על שלמותן, ולכן ציפוי אפוקסי למדרגות יכול לשמש לשתי המטרות אם עושים זאת נכון. חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן מציעה את הניסיון העשיר שלה בעבודות חיפוי וציפוי בחומרים תקניים. וזאת, כדי להעניק למדרגות שלכם את החיפוי המתאים. כך תשמרו על שלמותן ועל ניקיונן מפני חומרים שונים שעלולים לזהם אותן ולהיספג בהן.

למה דווקא ציפוי אפוקסי למדרגות?

 • מדרגות שנמצאות במצב רעוע והן כבר ישנות הן נוטות להתפורר ולהיסדק, ובמצב כזה הן כבר לא בטיחותיות. המדרגות יכולות לגרום למישהו להיתקל בסדק כלשהו ולמעוד. זה נוסף לעובדה שהן פשוט עלולות להישבר. ציפוי שומר עליהן מפני כך.
 • כשחומרים שונים כמו לחות ומזהמים למיניהם חודרים למדרגות והן סופגות הכל, רק חומר אפוקסי שיצפה אותן יכול לשקם אותן ולהגן עליהן מפני חלחול נוסף של חומרים שילכלכו אותן. זה חלק מהשיקום אבל יכול להיות עוד לפני כן, בשלב של ההגנה עליהן עם בנייתן. פשוט למרוח אותן בחומר אפוקסי כדי ליצור שכבת הגנה.
 • החומרים האפוקסיים מגיעים בשלל צבעים וגימורים והם יכולים להוסיף אסתטיקה ומראה יותר מעוצב למדרגות משעממות, במיוחד אם הן עשויות מבטון אפור ולא יפה.
 • הציפוי מתאים למדרגות שנמצאות בכל מקום, גם כזה שסובל מתנאי מזג אוויר קשים או שנמצאות במפעלים ובתי חרושת. הציפוי ישמור עליהן.
 • כשבוחרים ציפוי בגימור מט מונעים החלקה במדרגות וזה הרבה יותר בטיחותי.
 • אופן הפיזור והמריחה של חומר אפוקסי גורם לפני השטח להיות חלקים וישרים לגמרי, מה שמבטיח מדרגות ישרות וללא עקמומית. זה בוודאי מוסיף לבטיחות שלהן.
 • קל לנקות משטחים אפוקסיים וזה מצוין למדרגות שנעים בהן הרבה אנשים.
 • העמידות של המדרגות משתפרת לשנים רבות.
 • הציפוי עמיד נגד חום ואש וכך אפשר להימלט דרך המדרגות בזמן חירום.

לסיכום

חברת "ליטושי אבן ופוליש" מציעה לכם ציפוי אפוקסי למדרגות מחומרים תקניים בלבד של חברות מובילות. הכול נעשה בעבודה מעולה ומיומנת, לאחר ניסיון רב שנרכש בעשרים שנות חיפוי משטחים ותיקון שלהם לכל מטרה.

ציפוי אפוקסי לחניונים

 

ציפוי אפוקסי לחניונים

כל החניונים נראים אותו דבר אם לא משקיעים בהם ולא עושים מהם מקום ראוי יותר ומוגן מפני נזקים שנגרמים מתנועת כלי רכב כבדים ומחומרים מזיקים. ציפוי אפוקסי לחניונים הוא מחויב המציאות ברובם, משום שהם בנויים ברובם מבטון שטעון הגנה מיוחדת. האפוקסי מגן עליהם ומתקן ליקויים שונים וגורם לרצפה להיות חלקה וישרה לכלי רכב. חברת "ליטושי אבן ופוליש" של יאיר כהן מתמחה בציפוי וחיפוי כבר שנים רבות ועובדת רק עם חומרים תקניים ומעולים למטרה זאת.

למה צריך דווקא ציפוי אפוקסי לחניונים?

 • לכל חומר יש את הפגיעות שלו – כאשר בטון פגיע בכל הקשור לספיגת חומרים מזהמים – בייחוד במקומות בהם יש כלי רכב רבים. כמו כן, תנועת המכוניות וכלי רכב כבדים פוגמת בסופו של דבר בשלמות הרצפה. חומר אפוקסי אוטם ומגן על הבטון מחומרים וגם מסדקים שונים.
 • כשמורחים חומר אפוקסי הוא מחליק על המשטח ומיישר אותו, ובכך יוצר משטח ישר לגמרי שמתאים מאוד לחניית מכוניות. כמו כן המשטח יכול להיות בגימור מט שעוזר להן לא להחליק ואפשר גם ללכת עליו בבטחה.
 • חומרים אפוקסיים יכולים להיות בגוונים שונים ולכן אפשר לשלב צבעים אלה בסימונים על רצפת החניון מאותו חומר בטוח, לחלק לחניות ולצייר את החצים שמורים על כיוון תנועה ועוד הנחיות שצריך לסמם בחניון.
 • החומרים האפוקסיים מגינים גם מפני לחות שיכולה לחלחל מלמטה למעלה או כתוצאה משיטפונות ופיצוצי צינור, או גרוע מזה – הצפות של החניון התת קרקעי בגלל גשמים.
 • לאחר מריחת החומר אפשר לנקות את החניון יותר בקלות מאשר רצפת בטון. אפשר לטאטא וגם לשטוף בשעת הצורך.
 • הקשיחות של החומר האפוקסי עמידה בפני כל כובד.
 • הציפוי עמיד בפני אש וחום והופך את החניון לבטוח יחסית בשעת חירום.
 • החומר קל לעבודה וחסכוני מבחינת המחיר.

חברה אמינה ואחראית

כדי לצפות בחומרים אפוקסיים יש לצבור מיומנות וניסיון. חברת "ליטושי אבן ופוליש" צברה עשרים שנות ניסיון בעבודות כמו ציפוי אפוקסי לחניונים, ויכולה להציע לכם את הידע העשיר שלה. תוכלו ליהנות מהייעוץ שלהם בנוגע לחניון שלכם וכיצד להפוך אותו למקום בטוח ומוגן במחירים נוחים מאוד ובחומרים תקניים בלבד.

קידום ושיווק אתרים קידום ושיווק אתרים
השארת הודעה מהירה
לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות השאר פרטים